Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 TOTAL BODY10.00 - 11.00

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ10.00 - 11.00
Φανή Νικούλη
ΤΟΤΑL BODY10.00 - 11.00
ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
PILATES10.00 - 11.00

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ10.00 - 11.00
Φανή Νικούλη
FAT BURN10.00 - 11.00
ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ΜΠΑΛΕΤΟ17.00 - 18.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
ΜΠΑΛΕΤΟ17.00 - 18.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
18.00 - 19.00 ΜΠΑΛΕΤΟ18.00 - 19.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
ΜΠΑΛΕΤΟ18.00 - 19.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
PILATES18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ19.00 - 20.00
Μαρία Μαλλιαράκη
TOTAL BODY19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 BRAZILIAN HIPS20.00 - 20.30

ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ20.30 - 21.00
ZUMBA20.00 - 21.00
Δανάη Μάρκου
BRAZILIAN HIPS20.00 - 20.30

ZUMBA20.00 - 21.00
Δανάη Μάρκου


ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ20.30 - 21.00
21.00 - 22.00 POLE DANCE21.15 - 22.15
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 PILATES10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 PILATES18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
21.00 - 22.00 POLE DANCE21.15 - 22.15
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info

Τετάρτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
17.00 - 18.00 ΜΠΑΛΕΤΟ17.00 - 18.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
ΜΠΑΛΕΤΟ17.00 - 18.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
18.00 - 19.00 ΜΠΑΛΕΤΟ18.00 - 19.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
ΜΠΑΛΕΤΟ18.00 - 19.00
ΝΑΤΑΣΑ ΤΖΗΚΑ
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 TOTAL BODY10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 TOTAL BODY19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 FAT BURN10.00 - 11.00
ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
Click on the class name to get additional info

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ10.00 - 11.00
Φανή Νικούλη
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ10.00 - 11.00
Φανή Νικούλη
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ19.00 - 20.00
Μαρία Μαλλιαράκη
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
10.00 - 11.00 ΤΟΤΑL BODY10.00 - 11.00
ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
20.00 - 21.00 ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ20.30 - 21.00ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ20.30 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
20.00 - 21.00 BRAZILIAN HIPS20.00 - 20.30BRAZILIAN HIPS20.00 - 20.30
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
20.00 - 21.00 ZUMBA20.00 - 21.00
Δανάη Μάρκου
ZUMBA20.00 - 21.00
Δανάη Μάρκου
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Click on the class name to get additional info